کاربر گرامی لطفا موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه های کاربردی تکنوپارت به دقت ملاحظه فرمایید.

 

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

 
 1.  روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارشهای ثبت شده در طول روزهای کاری، اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‍شوند. تکنوپارت به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش گذاری می دهد.
 2. کلیه سفارشهای ثبت شده در سایت تکنوپارت به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می گیرند. تکنوپارت همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارشهای ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می دهد. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در تکنوپارت به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‍گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای تکنوپارت محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند .
 3. در صورت بروز مشکل در پردازش نهایی سبد خرید مانند اتمام موجودی کالا یا انصراف مشتری، مبلغ پرداخت شده طی 24 الی 48 ساعت کاری به حساب مشتری واریز خواهد شد .
 

انواع روش های ارسال کالا

 

 • ارسال بار توسط باربری و ترمینال (ویژه شهرستان ها)

 1. مدت زمان تقریبی تحویل سفارش توسط باربری، بسته به مقصد سفارش بین 1 تا 3 روز کاری است .
 2. هزینه های ارسال بار به صورت پس کرایه (پرداخت هزینه باربری هنگام تحویل کالا) خواهد بود .
 3. ارسال بار فقط در روزهای کاری و در ساعات اداری انجام خواهد شد .
 4. ارسال توسط ترمینال های جنوب و غرب و شرق به درخواست مشتری صورت می گیرد .
 5. در صورت ارسال توسط ترمینال یا باربری هزینه ارسال از انبار تا محل ترمینال یا باربری از مشتری دریافت می شود .
 6. مسئولیت شکستگی و روندگی کالا از زمان تحویل به باربری از عهده فروشگاه ساقط و مسئولیت آن به عهده باربری و خریدار می باشد .
 7. مشتریان می بایست به منظور دریافت کالا به محل ترمینال مراجعه فرمایند و درصورت عدم تمایل به مراجعه حضوری، بابت دریافت سفارش در محل خود با باربری هماهنگی کنند که قاعدتا هزینه ارسال اضافه خواهد شد .
 8. قبل از ارسال کالا در مورد روش ارسال و زمان ارسال کالا با شما هماهنگی صورت خواهد گرفت .
 9. در صورت عدم دریافت به موقع کالا توسط مشتری، تکنوپارت مسئولیتی را پذیرا نخواهد بود .
 10. پس از ارسال سفارش، اطلاعات ارسال بار (شماره بارنامه – زمان ارسال و نحوه دریافت کالا) به اطلاع مشتری خواهد رسید .
 

ارسال بار توسط پیک موتوری (ویژه تهران)

 1. قبل از ارسال کالا در مورد زمان ارسال آن با مشتری هماهنگی صورت خواهد گرفت .
 2. سفارش هایی که در روزهای کاری تا ساعت 16 تایید نهایی شوند در همان روز امکان تحویل دارند .
 3. سفارش هایی که بعد از ساعت 16 تایید می شوند در اولین ساعات کاری روز بعد تحویل می گردند .
 

سرویس مهلت 7 روزه ضمانت بازگشت تکنوپارت

 

در راستای ایجاد سرویسهای ارزش افزوده، تکنوپارت با همکاری کلیه تامین کنندگان خود این امکان را ایجاد نموده تا کلیه کالاها تا 7 روز پس از تحویل، دارای فرصت بازگشت باشند.

همچنین عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است .

لازم به توجه است که ایرادهای اعلام شده توسط مشتری، توسط کارشناسان خدمات پس از فروش تکنوپارت کنترل و بررسی می شود و در صورت تائید وجود نقص فنی، کالا مشمول استفاده از سرویس فوق می شود. همچنین، این سرویس، اشکالهای فنی که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی شود.

آسیبهای فیزیکی ناشی از حمل و نقل شامل استفاده از این سرویس نمی شود و جهت اطلاع بیشتر، شرایط مربوط به خسارت در هنگام حمل و نقل را مطالعه فرمایید .

برای استفاده از سرویس تضمین تعویض 7 روزه تکنوپارت، دقت فرمایید که کالا به خوبی بسته بندی شود، لوازم جانبی و فاکتور به صورت کامل به همراه آن ارسال شود .

در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود توسط تکنوپارت دریافت نشود، امکان سرویس دهی وجود ندارد و کالا خارج از شرایط تعویض محسوب می شود .

در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در تکنوپارت به اتمام برسد و تکنوپارت امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین را نداشته باشد، می تواند مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد نماید و نوسانهای قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود .

 

ضوابط و مسئولیتهای مربوط به فروش محصولات لوازم و قطعات یدکی برقی خودرو

 
با نهایت احترام به کاربران، کلیه لوازم و قطعات یدکی برقی خودرو دارای گارانتی سلامت فیزیکی هستند ولی به هیچ عنوان مشمول مهلت 7 روزه ضمانت بازگشت کالا نمیشود.